img03

Соснами, соснами табір наш славиться, і джерельця дзвенять – діток голоса.

 

З 7 по 21 липня з благословення архієпископа Полтавського і Кременчуцького Федора на новосанжарщині проходив єпархіальний православний дитячий табір «Джерело – 2013». Вже не перший рік на базу ДОТ «Фонтан» з’їжджаються діти з різних куточків України, щоб цікаво провести час, відпочити, насолодитися незабутньою природою соснового лісу, в якому розміщено табір. Але, найголовніше, відпочиваючі проводять час і з духовною користю для себе. Адже, слова молитви в таборі звучать кожного дня: під час ранішніх і вечірніх молитов,  щоденних молебнів, недільних Божественних Літургій.  Також кожного дня для дітей проводилися духовні бесіди, під час яких вони могли поспілкуватися з священиками на різні теми. А в останні дні табору була проведена гра «Брейн – ринг», де дітки показали свої знання, здобуті під час лекцій. Також під час таборових днів проводилися і різні цікаві вечірні заходи: «Вечір казки», « Вечір притчі», « Вечір української літератури», « Конкурс української пісні» і т. п. Кожен таборянин мав змогу показати свій талант, або відкрити для себе нові вміння. Саме концерт «Табір має талант» і став урочистою крапокю проведення цьогорічного дитячого православного табору.

Цього року табір вперше заявив про себе як єпархіальний, хоча його сміливо можна назвати регіональними, оскільки, відпочивати приїхали дітки не лише з Полтавщини, а й з Київщини, Харківщини, Кривого Рога, Маріуполя.

Надіюся, що цьогорічне проведення табору стане першим кроком у проведенні щорічних дитячих таборів у нашій Полтавській єпархії. Адже, сьогоднішні діти повинні мати альтернативу у сучасному світі; повинні мати відпочинок, який укріпляє не лише тіло але й душу.


священик Анатолій Куліш

 
img03