img03

У Свято-Миколаївському соборі відбулися урочисті богослужіння з нагоди свята Богоявлення

 

19 січня 2018 року, в день свята Богоявлення, у Свято-Миколаївському кафедральному соборі була відслужена  Божественна літургія. Цього дня погода була чудовою а собор та церковне подвір'я були наповнені вірянами, які прийшли до храму, щоб помолитись і прославити Бога за Його великі благодіяння, а також освятити воду.

Після заамвонної молитви настоятель собору протоієрей Володимир Макогон у співслужінні духовенства собору звершив чин Великого освячення води й окропив нею всіх присутніх. По закінченні духовенство освятило воду всім присутнім.

   За щорічною традицією, о 12:30, духовенство та віряни вирушили Хресною ходою від собору до річкового вокзалу щоб звершити освячення води біля головної річки Кременчука - Дніпро. Отець Володимир у співслужінні духовенства звершив чин Великого освячення води на причалі річкового вокзалу. За богослужінням молились представники місцевої влади, козацтво, воїни АТО, віряни та велика кількість кременчужан, які зібралися, щоб розділити радість свята.

  Цього ж дня увечері у Свято-Миколаївському соборі було відслужено Всенічне бдіння а наступного дня у неділю після Богоявлення та Собор Іоана Хрестителя була відслужена Божественна літургія .Водохреща 2019

 
img03