img03

СВЯТЕ БОГОЯВЛЕННЯ

 

   19 січня 2018 року, в день свята Богоявлення, у Свято-Миколаївському кафедральному соборі була відслужена  Божественна літургія. Не зважаючи на погодні умови, собор та церковне подвір'я були наповнені вірянами, які прийшли до храму, щоб помолитись і прославити Бога за Його великі благодіяння, а також освятити воду.

Після заамвонної молитви настоятель собору протоієрей Володимир Макогон звершив чин Великого освячення води й окропив нею всіх присутніх. По закінченні духовенство освятило воду всім присутнім.

   За щорічною традицією, о 12:30, духовенство та віряни вирушили Хресною ходою від собору до річкового вокзалу щоб звершити освячення води біля головної річки Кременчука - Дніпро. Отець Володимир у співслужінні духовенства звершив чин Великого освячення води на причалі річкового вокзалу. За богослужінням молились міський голова Віталій Олексійович Малецький,  секретар міської ради Юрій Васильович Гриценко та інші представники місцевої влади, козацтво, воїни АТО, віряни та велика кількість кременчужан, які зібралися, щоб розділити радість свята.Водохреща 2018

 
img03