img03

Светлана

 
Здравствуйте, хочу спросить у Вас об обряде развенчания, больше года разведены, у бывшего мужа уже новые отношения, подскажите возможность и порядок данной процедуры. Спасибо.

Відповідь:
Доброго дня! Потрібно написати прохання на ім'я правлячого єпископа де необхідно пояснити причини розлучення! При можливості - прийдіть до храму для більш докладної консультації. Божого Вам Благословення!

Неля

 
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи планується у Вашому соборі такий захід: "2 квітня 2017 року Київський Патріархат разом з іншими Церквами, що входять до Всеукраїнської Ради Церков буде молитися за Перемогу. По всій Україні, о 15.00 год" Дякую.

Відповідь:
Доброго дня! Цей молебень у нас служився. Оголошення про дане богослужіння було розміщено на сайті.

Владислав

 
Доброго дня. У мого дідуся 40 днів припадають на 18 квітня і люди кажуть,що не можна поминати в цей день, бо одразу після Пасхи. Дайте будь-ласка відповідь чи можна здійснювати в цей день поминання?

Відповідь:
Доброго дня! Можете подати панахиду з запискою до храму. Традиційно поминання померлихпочинається в Фомину неділю. Ви можете подати на панахиду і її відслужать при першій же можливості. Ви можете подати записку на службу, на проскомідію, ставити свічки за упокой навіть 18 квітня. Нехай Господь Вас благословить!

Додати:

 
img03