img03

Лена

 
Чи міг Господь пробачити Юду, якби той не став самргубцем?

Відповідь:
Слава Ісусу Христу! Якби Іуда покаявся у своєму вчинку, то Господь звісно його пробачив би. Прикладом може послужити ситуація з Петром. Цей апостол тричі відрікся, але усвідомив свій гріх та від всього серця каявся в ньому. Також Савл, який гнав церкву, але був навернений до Господа. Разом вони стали святими первоверховними апостолами Петром і Павлом. Господь чекає кожного і ні від кого не відвернеться. Вибір за нами. Божого Вам Благословення.

Роман

 
Добрий день. Мій батько помер 15 березня цього року. Поминки на 40 днів припадають на 22 квітня, тобто на перший тиждень після Великодня. На який день слід перенести поминки? Дякую.

Відповідь:
Добрий день! Поминки чи панахиду (поминання померлого в храмі)? Панахида почне служитися завтра (22 квітня). Приходьте зранку до храму для молитви. Божого благословення!

Вика

 
Доброго дня! Підскажіть, будь-ласка, коли можна окрестити крестик дорослої людини і скільки це буде коштувати? і чи відбувається це по запису чи в любий день можна підійти?

Відповідь:
Доброго дня! Освятити хрестик можна в будь-який день. Приходьте до храму і Вам там в лавці все підкажуть. Христос Воскрес!

Додати:

 
img03