img03

Ірина

 
Христос Рождається! Отче, що мені робити коли чоловік не хоче брати шлюб? Як я його не вмовляю він категорично проти, скоро народиться дай Бог дитина і я боюся що не схоче священик перехреститися її. Що мені порадите?

Відповідь:
Христос Воскрес! Почніть з чоловіком ходити до храму і поступово він може змінити свою думку. Священик не може відмовити через це хрестити, тому сміливо записуйтеся на хрестини.

Аня

 
Доброго дня. Ви проводите вичитки молитвами???

Відповідь:
Доброго дня. Вичитки ми не практикуємо. Служимо молебні. Приходьте до храму, переговоріть зі священиком і він Вам дасть пораду.

Александо

 
Здравствуйте. Как жить дальше когда словно присоедуют невезение во всем в течении года? Регулярные конфликты на работе которых никогда особо не было, новые болезни врачи находят, с девушкой расстался и после её ни с кем не могу познакомится, заказывал сорокоуст как на 40 дней так и на год, но изменений в лучшую сторону нет, скорее наоборот, учитывая что я не ворую, не избиваю никого, то есть особо не грешу как я считаю. Что делать? Жить хочется, но чувствую что пропадаю по немного с неизвестных для меня причин

Відповідь:
Доброго дня! Прийдіть до храму і поспілкуйтеся зі священиком. Священнослужитель підкаже Вам як бути в тій чи іншій ситуації. Божого Благословення.

Додати:

 
img03