img03

иоанна

 
Доброго дня. Хочу розказати вам свою історію,так як не знаю як жити далі... Ми одружені з чоловіком 6 років(повінчані),маєм донечку 5 років. З чоловіком як чужі люди,він не спілкується зі мною,практично не говорить зі мною, він лиш забороняє мені все. Не дозволяє ходити до Храму Божого,сміється коли читаю Біблію. Не дозволяє піти працювати(сидю дома),коштів не дає. Зараз захворіла,треба до лікарні(по жіночому),грошей на лікаря,і на ліки не дає. Обмежує в усьому...В спілкуванні з батьками,з рідними,ставив прослушку на телефон, свячески принижує,обзиває,обвиняє в усьому.,може вигонити з дому(каже,що це його дім,я тут ніхто) Дитина каже,що боїться тата,не залишається з ним на одинці. Душа кричить від болі,думаю,що краще розлучитися,так як нема більше сил боротися за нашу сім*ю.Я просто не знаю як бути...Це продовжується 6 років...На нервовій почві стало погано з серцем,інколи нема сил піднятися з ліжка.Завжди напружена обстановка в сім*ї,я розумію,що живу в моральному насильстві... Допоможіть.

Відповідь:
Слава Ісусу Христу! Дякую за запитання. У будь-яких відносинах християн головуючою повинна бути любов. А, особливо, це повинно бути у сім'ї. Якщо у однієї із сторін цієї любові немає - на жаль, сім'я існувати не може ( коли немає любові, навіть діти не є з'єднуючим фактором ). А у Вашому випадку про любов, на жаль, мова не йде. Місце має насилля і агресія. Якщо не вдається знайти компромісу, не вдається будувати сім'ю на любові - то, хоча б заради того, аби дитя не жило у страху і спостеріганні неправильного відношення до жінки у сім'ї - такі відносини треба припинити. Прийдіть до храму, поясніть ситуацію священику і він вам підкаже як правильно звернутися до правлячого архієрея (владики) за отриманням Церковного розірвання шлюбу. Нехай Господь оберігає Вас!

Галина

 
Слава Ісусу Христу! Чи можна дівчинку охрестити іменем Ярина? Чи християнське це ім'я? Наперед вдячна за відповідь

Відповідь:
Слава Ісусу Христу! Дякую за запитання. Ім'я Ярина це українізоване від християнського імені - Ірина. По-суті, це одне і те ж. Проте, за традицією Церкви ми охрещуємо іменем саме у християнському звучанні. Тобто, у Вашому випадку, Іриною.

Олександр

 
Добрий день. Підскажіть будь ласка, як потрапити до церкви в будній день? В який час відкрита?

Відповідь:
Доброго дня! Храм відкритий з 8:00 до 17:00 щодня. Коли вечірнє богослужіння, то й довше.

Додати:

 
img03